Aktualności PDF Drukuj EmailRejestracja.
W dziale tym informujemy Państwa o ważnych akcjach profilaktycznych, interesujących nowościach, zmianach na terenie Zakładu oraz innych istotnych w danym momencie sprawach dotyczących opieki zdrowotnej.

UWAGA

Z uwagi na infekcje wirusowe i potrzebę ochrony pracowników i pacjentów

prosimy o zachowanie standardów higienicznych:

- zasłanianie ust w przypadku kaszlu

- nie podawanie sobie rąk

- korzystanie z dostępnych na terenie placówki środków do mycia lub dezynfekcji rąk

-  w oczekiwaniu na rejestrację - zachowanie racjonalnego dystansu pomiędzy sobąTOMOGRAFIA I ANGIOGRAFIA OKA

Prosimy o zapoznanie się z naszym najnowszym urządzeniem diagnostycznym w zakładce - Poradnia Okulistyczna.


KORONAWIRUS

Testy SARS COV 2 IgG w ofercie laboratorium

Badania wykonujemy codziennie (z wyj. niedziel) w naszym laboratorium. Koszt - 95 zł.

Wynik badania w tym samym dniu.

Interpretacja oceny testu zostanie dołączona do wyniku.


KONSULTACJE DO ZABIEGÓW ARTROSKOPOWYCH STAWÓW KOLANOWYCH

Informujemy, że konsultacje i przygotowanie do zabiegów artroskopowych stawów kolanowych wykonywanych przez dr Marcina Prządkę odbywają się w przychodni "ALFAMED" - Konin ul. Piłsudskiego 22a, tel. 734 413 586 oraz 577 104 455 (poniedziałki w godz. 15:30-20:00). Zabiegi operacyjne, po uzgodnieniu terminu, dr Prządka wykonuje w naszym oddziale Chirurgii Jednego Dnia. Dodatkowe szczegóły bądź zapytania prosimy kierować do pielęgniarki oddziałowej pod nr tel. 63 / 244 83 26.


OPERACJE PRZEPUKLINY

Zabiegi te wykonywane są w trybie jednego dnia. Pacjent operowany w godzinach rannych wychodzi do domu w tym samym dniu. Na wszystkie zabiegi wykonywane w naszym oddziale udzielamy kredytu nisko oprocentowanego z rozłożeniem na dowolną ilość rat. Formalności na miejscu zajmują 15 minut.


KOBLACJA - OPERACJE MIGDAŁKÓW PRZY WYKORZYSTANIU NAJNOWSZEJ TECHNOLOGII

W Oddziale Chirurgii Jednego Dnia Eskulap do operacji migdałków u dzieci i dorosłych używamy nowoczesnej techniki chirurgicznej - KOBLACJI. Technika ta wykorzystuje fale, które w kontakcie z solą fizjologiczną rozpuszczają tkankę. Temperatura wytwarzana podczas tego procesu kształtuje się w granicach 40-70 - stopni, czyli jest na tyle niska, że okoliczne tkanki nie zostają termicznie uszkodzone. Dzięki temu ból odczuwany po zabiegu jest zdecydowanie mniejszy, a okres gojenia bardziej komfortowy. KOBLACJA jest uniwersalną techniką, którą można wykorzystać zarówno do radykalnego usunięcia migdałków, jak i do zmniejszenia migdałków podniebiennych u dzieci przy ich nadmiernym przeroście. KOBLACJA jest zabiegiem uniwersalnym o szerokim zastosowaniu w laryngologii małoinwazyjnej, powoli wypierającym metodę klasyczną przy użyciu ostrych narzędzi.


KREDYT NA ZABIEGI OPERACYJNE

Oferujemy możliwość wzięcia kredytu na opłacenie każdego z wykonywanych u nas zabiegów operacyjnych. Maksymalna kwota to 4000,00 zł. Wszystko odbywa się na miejscu w placówce !!! Bez wymagania dodatkowych dokumentów !!! Decyzja kredytowa w ciągu 15 minut !!! (Po sprawdzeniu zdolności kredytowej).